1. U21 fiú NB I. B - Rátgéber Akadémia
  2. Férfi kézilabda NB I - Egyik hazai csapat sem nyert - HírCenter.info
  3. FÉRFI KÉZILABDA NB I, 2020–2021, ADATBANK - NSO
  4. Kézilabda: tovább szenved a gyömrői férfi csapat
  5. Sport365.hu - Négy hibátlan csapat a férfi kézilabda-tornán, ők már a negyeddöntőben

Kézilabda: tovább szenved a gyömrői férfi csapat

NB I élőben a oldalain. Ez a(z) NB I 2021/2022, (Kézilabda/Magyarország) aloldala. Amennyiben másik, de ezzel megegyező nevű (NB I) versenysorozatot keresel, válaszd ki a sportágat a felső menüben vagy a kategóriát (országot) a bal oldali menüben. Kövesd a(z) NB I 2021/2022 élő eredményeit, végeredményeit, a meccseket és a tabellákat. A kínálatában megtalálhatóak a hazai/vendég/összesített NB I 2021/2022 tabellák és a formatabella (legutóbbi 5 meccs) is. Következő meccsek: 25. 03. Budakalász - Ferencvárosi TC, Kecskeméti TE - Gyöngyös, Balatonfüred - Veszprém, 26. Dabas - Csurgó, Eger - Komló, Veszprémi KKFT - Szeged, 27. Tatabánya - NEKA, 01. 04. Ferencvárosi TC - Dabas, 02. Kecskeméti TE - Szeged, Csurgó - NEKA, Gyöngyös - Veszprém, Komló - Budakalász, Tatabánya - Balatonfüred, Veszprémi KKFT - Eger, 05. Csurgó - Szeged Továbbiak

01. 30. by Admin Bedarálva (U20) NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 – 7. forduló Budafok-PSE U20 – SMAFC U20 81:59 (13:7, 16:15, 28:11, 24:26) 2021. január 19. (kedd), 15. 00 – Budapest, CAMUGO® SportLab Kosárlabda… 2021. by Admin Egy érdekes nap… (U20) NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 – 16. forduló Békési SZSK – SMAFC U20 106:79 (36:24, 20:15, 30:14, 20:26) 2021. január 16. (szombat), 19. 00 – Békéscsaba, Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok Részletek… 2021. 17. by Admin Meggyőző teljesítmény (U20) NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 – 15. forduló SMAFC U20 – Újpest-MT 58:68 (12:19, 12:14, 19:21, 15:14) 2021. január 12. (kedd), 16. 45 – Sopron, Krasznai Ferenc Sportcsarnok Részletek… 2021. by Admin

NB1.hu

északi csoport, 3. forduló: Gyömrő VSK – Hatvani KSZSE 30-36 (16-16) A férfi junior együttes ellenben sima győzelmet aratott, így két fordulót követően két ponttal az ötödik helyen állnak. Junior férfi kézilabda NBII. északi csoport, 2. forduló: Gyömrő VSK – Hatvani KSZSE 45-23 (18-10) Hölgyek a dobogón A nőknél szintén a harmadik fordulót rendezték a hétvégén. A gyömrői együttes ezúttal Dunavarsányba látogatott, ahol az addig pont nélkül álló (és egy meccsel kevesebbet játszó) házigazdáknak nem sok esélyt adtak. Már az első félidő végén négy gólos előnyben voltak a vendégek, ám az igazi henger a második játékrészre maradt. A vége nagyon sima gyömrői siker. Három meccs után két győzelemmel és egy vereséggel a második helyen áll a Gyömrő VSK női együttese. Női kézilabda NBII. déli csoport, 3. forduló: Dunavarsányi TE – Gyömrő VSK 19-31 (11-15) Junior női kézilabda NBII. forduló: Dunavarsányi TE – Gyömrő VSK 12-41 A kiütéses siker egyúttal azt is jelenti, hogy a junior csapat 100%-os a bajnokságban, és értelemszerűen vezetik a tabellát.